Web Tasarım

Doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web tasarım çözümleri sunuyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan ve akıllı TV’lerden kolaylıkla erişilir olması son derece önemlidir. İşletmenizin web tasarımını bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde kurguluyoruz. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor.

Arama Motorlarına Uyumlu

Web tasarımınızı Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlıyoruz. Gelişmiş SEO teknikleri ile işletmenizin Google’da ve Yandex’te üst sırada çıkmasını kolaylaştırıyoruz. Başlangıçta alt sıralarda yer alan websiteniz kısa bir sürede adım adım zirveye çıkacaktır.

Kolay Yönetim Paneli

Gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay web sitesi yönetim paneliniz ile web sitenizdeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz. İş tesliminden sonra websitesi yönelim paneli hakkında eğitim vereceğiz. Site içeriği güncellemek için kimseye ihtiyacınız olmayacak.